?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У четвертому числі (2013) журналу "Кур’єр Кривбасу" у ТЕМІ публікується розмова Володимира ПАНЧЕНКА з Сергієм ГАЛЬЧЕНКОМ "Я - державний колекціонер" до двохсотліття Тараса Шевченка, у розділі ПРОЗА - дві історії з нової книги Сергія ЖАДАНА та уривки з майбутньої книжки "Понтиїзм" Олександра МИХЕДА.
В УНІВЕРСІ подано оповідання Гайнриха фон Кляйста, перекладені з німецької Юрієм ПРОХАСЬКОМ, "Пригоди з Карпат" Мілана Зелінки (зі словацької переклав Іван ЯЦКАНИН) та оповідання чеської письменниці Ірени Доускової "Збоченець", перекладене Іриною ЗАБІЯКОЮ.
У ПОЕЗІЇ опубліковано добірки віршів Віри ВОВК "Зі скрині забутих предків", Юлії СТАХІВСЬКОЇ "Більше за голос" та поетичний цикл "Паперова людина" від Дмитра ДРОЗДОВСЬКОГО.
У перекладній поезії - твори Їсроела НЕКРАСОВА, перекладені з їдишу Валерією БОГУСЛАВСЬКОЮ та з ромської Василем ДОВЖИКОМ.
У ВИТОКАХ друкуються п’єса "Облога", оповідання "Талісман" Юрія КОСАЧА з передмовою Марка Роберта СТЕХА "Косачеві легенди про Тимоша Хмельницького" та листи Ніли ПІДПАЛОЇ до Володимира Підпалого "...Є між нами на землі місток".
SCRIPTIBLE містить статті Володимира ДІБРОВИ "Дорога" Кормака МакКарті та питання метатексту", Максима СТРІХИ "Мої книжки для безлюдного острова", Михайла КАРАСЬОВА "Косинка та його час", Марти ЯЦЕНКО "Синдром Роксолани"; "Напівсонні листи з Діямантової імперії та Королівства Північної Землі" Володимира ЯВОРСЬКОГО, вибране з епістолярної спадщини Едгара По у перекладі Ірини НОВІЦЬКОЇ. Рубрика "Нові автори нового століття" представлена поезією Вано КРЮГЕРА з передмовою Олега КОЦАРЕВА "Готичні метелики", у "Рок-магістралі" Володимир ВАКУЛЕНКО-К. подає переклади текстів Анатолія КРУПНОВА, лідера гурту "Чорний Обеліск".

Profile

courierkrivbas
courierkrivbas

Latest Month

червень 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Розроблено LiveJournal.com
Designed by chasethestars