?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У третьому числі (2013) журнал "Кур’єр Кривбасу" у ПРОЗІ публікує уривок з нового роману Володимира ДАНИЛЕНКА "Клітка для вивільги", оповідання Василя ТРУБАЯ "Танг" та кілька новел Ольги ДЕРКАЧОВОЇ під загальним заголовком "Тепло твоїх долонь".
УНІВЕРС містить другий фрагмент з роману французького письменника-романіста Луї-Фердінана Селіна "Смерть у кредит" під умовною назвою "Пасаж Березіна", перекладений Романом ОСАДЧУКОМ, уривки з роману "Ляля" польського автора Денеля Яцека (переклад Божени АНТОНЯК), оповідання "Пташка на снігу" іспанського письменника Армандо Паласіо Вальдеса (переклад Зоряни КАЗЬМИР). У рубриці "Контурна карта" Катерина КАЛИТКО у передмові "Коли тебе обрали говорити" знайомить з прозою Сніжани Мулич та перекладає з боснійської кілька її оповідань під загальною назвою "Будинок зі скла".
У ПОЕЗІЇ опубліковано добірки віршів Галини ПЕТРОСАНЯК з циклу "Фізика і метафізика для сина" та Марії ШУНЬ "В’яз і в’язанки".
Перекладна поезія знайомить віршами Уладзімера Арлова зі збірки "Все як раніше лише імена змінилися" (переклад з білоруської Олександра ІРВАНЦЯ) та добіркою поезій литовських авторів "Відстань між яблунями" (загальна редакція перекладу Маріанни КІЯНОВСЬКОЇ).
У ВИТОКАХ - листи з Австрії та Польщі 2004-2008 років Назара ГОНЧАРА та закінчення роману Юрія КОСАЧА "Сузір’я лебедя".
SCRIPTIBLE містить статтю Марка ПАВЛИШИНА "Повернення колоніальної резиґнації" про творчість Юрія Андруховича, стенограму круглого столу, що відбувся в Інституті літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України, опрацьовану Тамарою ГУНДОРОВОЮ та групою авторів, під заголовком "Масова література в Україні: стан і перспективи". Рубрика "Нові автори нового століття" представлена абсурдною прозою Романа РУДЮКА "Будинок мрії" з передмовою Олега КОЦАРЕВА "Гра у життя та її автентичність".

Profile

courierkrivbas
courierkrivbas

Latest Month

червень 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Розроблено LiveJournal.com
Designed by chasethestars