courierkrivbas (courierkrivbas) wrote,
courierkrivbas
courierkrivbas

Кур’єр Кривбасу. № 281-282-283, Квітень - Травень - Червень, 2013

У другому числі 2013 року журнал "Кур’єр Кривбасу" у розділі ПРОЗА публікує глави з роману Теодозії ЗАРІВНИ "Забавки для хлопців" та повість-казку Івана АНДРУСЯКА "Третій сніг".
УНІВЕРС містить фрагмент з роману французького письменника-романіста Луї-Фердінана Селіна "Смерть у кредит" під умовною назвою "Легенда про короля Крогольда", перекладений Романом ОСАДЧУКОМ, та "Історії самотності" грецької письменниці Євгенії Факіну зі збірки "Марнославство саду" у перекладі Ганни ГАСПАРЯН. У рубриці "One Drink Date: коктейль з американської культури" публікуються оповідання Джумпи Лагірі під загальним заголовком "Рідні, але незнайомі" з передмовою авторки перекладів Наталії БІДАСЮК "Джумпа Лагірі: історія без кордонів". У ПОЕЗІЇ опубліковано сонети Емми АНДІЄВСЬКОЇ з нової збірки "Бездзигарний час" та добірку віршів Оксани КУЦЕНКО під назвою "Дайвінг". Поезія з розділу УНІВЕРС представлена творами Єжи Фіцовського "Із золотої колекції польської поезії" (переклад Ігоря ПІЗНЮКА) та Хани Левіної "Гендер? Так, але не тільки" (переклад з їдишу та передмова Валерії БОГУСЛАВСЬКОЇ).
У ВИТОКАХ - продовження роману Юрія КОСАЧА "Сузір’я лебедя" та розділи з майбутньої книги Володимира ПАНЧЕНКА "Молоді літа Миколи Зерова".
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments