?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У другому числі 2013 року журнал "Кур’єр Кривбасу" у розділі ПРОЗА публікує глави з роману Теодозії ЗАРІВНИ "Забавки для хлопців" та повість-казку Івана АНДРУСЯКА "Третій сніг".
УНІВЕРС містить фрагмент з роману французького письменника-романіста Луї-Фердінана Селіна "Смерть у кредит" під умовною назвою "Легенда про короля Крогольда", перекладений Романом ОСАДЧУКОМ, та "Історії самотності" грецької письменниці Євгенії Факіну зі збірки "Марнославство саду" у перекладі Ганни ГАСПАРЯН. У рубриці "One Drink Date: коктейль з американської культури" публікуються оповідання Джумпи Лагірі під загальним заголовком "Рідні, але незнайомі" з передмовою авторки перекладів Наталії БІДАСЮК "Джумпа Лагірі: історія без кордонів". У ПОЕЗІЇ опубліковано сонети Емми АНДІЄВСЬКОЇ з нової збірки "Бездзигарний час" та добірку віршів Оксани КУЦЕНКО під назвою "Дайвінг". Поезія з розділу УНІВЕРС представлена творами Єжи Фіцовського "Із золотої колекції польської поезії" (переклад Ігоря ПІЗНЮКА) та Хани Левіної "Гендер? Так, але не тільки" (переклад з їдишу та передмова Валерії БОГУСЛАВСЬКОЇ).
У ВИТОКАХ - продовження роману Юрія КОСАЧА "Сузір’я лебедя" та розділи з майбутньої книги Володимира ПАНЧЕНКА "Молоді літа Миколи Зерова".

Profile

courierkrivbas
courierkrivbas

Latest Month

червень 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Розроблено LiveJournal.com
Designed by chasethestars