?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

У першому числі журнал "Кур’єр Кривбасу" публікує історичний роман Віри ВОВК "Книга Естери", цикл оповідань Івана ЯЦКАНИНА під загальною назвою "Боязнь з висоти", "Три новели" Людмили Таран, "ліричний денник 2012 року" Петра СОРОКИ "Жезл і посох".
Рубрика УНІВЕРС подає "гебрайську одіссею" співака-куплетиста, гітариста, автора текстів і композитора Анатоля Реньє "Тоді в Болехові", перекладену з німецької Галиною ПЕТРОСАНЯК, та оповідання "Еманек" і "Смерть пана Балтісбергера" чеського прозаїка й поета Богуміла Грабала, прекладені Юрієм ВИННИЧУКОМ. Номер презентує рубрику Катерини КАЛИТКО "Контурна карта", у якій перекладачка подає твори боснійських авторів, зокрема добірку оповідань Міленка Єрговича під назвою "Вільний".
У ПОЕЗІЇ опубліковано поему в прозі "Кляса без вісти" Богдана БОЙЧУКА, що містить "Передслово", у якому автор пише про мотиви написання твору, зазначаючи, що "понад двадцять років я носився з цією думкою. Але не був іще час реалізувати її, бо кляса була жива... Час прийшов саме тепер - моя кляса померла". Розділ містить добірку поезій Дмитра КРЕМЕНЯ "Тихе полювання".
Перекладна поезія представлена "Альбомом снів" Чеслава Мілоша (переклад з польської Остапа СЛИВИНСЬКОГО).
У ВИТОКАХ Марко Роберт СТЕХ у статті "Магічний світ мітологізованої юності" представляє роман Юрія КОСАЧА "Сузір’я лебедя", публікуються спогади Одарки-Марії ІЛЮК-МАЙДАНСЬКОЇ "Чернівці мої, Чернівці".
SCRIPTIBLE містить розвідку Максима СТРІХИ про романи Гуго Гамільтона "Люди з веснянками" і Євгенії Кононенко "Російський сюжет" "Люди кулака" і "мови-вбивці" з української та ірландської перспективи", уривок з майбутньої книжки Юрія БУРЯКА "Екскурсія 090. Рудні родовища Кривого Рогу і Нікополя. 1984". Олег КОЦАРЕВ у рубриці "Нові автори нового століття" знайомить читача з прозою Алли МИКОЛАЄНКО, а саме з оповіданнями "Двійник" та "Тридцята монета". Володимир ВАКУЛЕНКО-К. (рубрика "Рок-магістраль") у матеріалі "Молитва і пост за методикою БГ" подає свій погляд на творчість Бориса Гребєнщикова та гурту "Акваріум", "12 правил життя від БГ" (записані Оленою Єгерєвою) та переклад текстів пісень співака під назвою "Тиша із міста хитких статуй".

Profile

courierkrivbas
courierkrivbas

Latest Month

червень 2014
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Розроблено LiveJournal.com
Designed by chasethestars